HAKKIMIZDA

YUBER olarak güçlü üretimi beslemek için 2010 yılından beri teknolojisine, ar-ge ve yatırımlarına önem vererek sektörün projelerine ve hayallerine destek olmak için sürekli çalışıyoruz.

Çeşitli sektörlerdeki bilgi ve deneyimleri doğayla barışmış sanayi ve insan bütünlüğünü oluşturmak için yola çıktık. Amacımız Sektörel talepleri Doğa-İnsan-Üretim, Sanayi bütünlüğünde değerlendirmek ve üreten ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesini ; 10.000 m2 üretim alanımızda, iyi eğitimli ve tecrübeli 80 personelimiz, mükemmel AR-GE altyapımız, yenilikçi & modern makine ve ekipmanlarımızla garanti ediyoruz.

Yuber olarak bizden ne istediğinizi biliyoruz.

Üstün kalite ve devamlı hizmetin buluştuğu adrese hoş geldiniz.
Bize ulaşın
Yuber Kimya & Metalurji

BİZ KİMİZ?

Yuber'i Yakından Tanıyın

Uzmanlık Alanımız 01

YUBER KİMYA TİTANDİOKSİT VE KARBON SİYAHI Kimyasallarının,Plastik,Polimer,Sentetik Elyaf,Kağıt ve Deri sanayisi için tedariğinde ve katkı kimyasallarının ithalat, ihracat ve üretimi konusunda, kimya sektöründe büyümeye ve hizmet vermeye sizinle birlikte devam edecektir.

Vizyonumuz 02

Stratejimiz, Pazardaki etkinliğimizi arttırmak,İş ortaklarımızı çeşitlendirerek , müşterilerimize alternatif rekabetçi ürünler sunmak.

"Verimli", "Etkin" ve "Sürekli" hizmet ile müşteri memnuniyetini kazanmak.

Misyonumuz 03

Misyonumuz, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en kaliteli hizmet ile en uygun fiyata karşılamaktır. Temel ilkelerimiz ise, ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven oluşturmak ve kalitede süreklilikten taviz vermemektir.